Candidații PSD în toate cele 55 de localități ale Județului Călărași

Organizaţia Municipală Călăraşi – DULCE MARIUS GRIGORE

Organizaţia Municipală Olteniţa – ȚONE PETRE

Organizaţia Municipală Budeşti – PĂUN JEAN

Organizaţia Municipală Fundulea – DOROBANŢU DOREL

Organizaţia Municipală Lehliu Gară – IACOMI IULIAN

Organizaţia Teritorială Al. Odobescu – STĂNESCU NELU

Organizaţia Teritorială Belciugatele – VASILICA NICULAE

Organizaţia Teritorială Borcea – DIN CRINEL

Organizaţia Teritorială Căscioarele – NĂSTASE ION

Organizaţia Teritorială Chirnogi – ȘTEFAN ION

Organizaţia Teritorială Chiselet – GHENU NICULAE

Organizaţia Teritorială Ciocăneşti – RAIU MARIAN

Organizaţia Teritorială Crivăţ – BURLAC ION

Organizaţia Teritorială Curcani – STANCU TUDOR

Organizaţia Teritorială Cuza Vodă – STAN AUREL IONEL

Organizaţia Teritorială Dichiseni – MOROIANU MITICĂ

Organizaţia Teritorială Dor Mărunt – PREVENDA MARIUS

Organizaţia Teritorială Dorobanţu – NAE PETRICĂ

Organizaţia Teritorială Dragalina – OPREA ALEXANDRU

Organizaţia Teritorială Dragoş Vodă – MOLDOVEANU DANIEL MARIUS

Organizaţia Teritorială Frăsinet – SANDU MIHĂIȚĂ

Organizaţia Teritorială Frumuşani – DUMITRU ION

Organizaţia Teritorială Fundeni – CĂRTUȘANU GHEORGHIŢĂ

Organizaţia Teritorială Gălbinaşi – RADU PAUL

Organizaţia Teritorială Grădiştea – BOBOC ALECSANDRU

Organizaţia Teritorială Gurbăneşti – COMAN STAN

Organizaţia Teritorială Ileana – ALEXANDRU CORNELIU

Organizaţia Teritorială Independenţa – TUDOR CRISTIAN COSTEL

Organizaţia Teritorială Jegălia – RADU NICUȘOR

Organizaţia Teritorială Lehliu Sat – STAN IONUŢ

Organizaţia Teritorială Luica – STRIBLEA MUGUREL ARISTIDE

Organizaţia Teritorială Lupşanu – MANEA VICTOR

Organizaţia Teritorială Mânăstirea – LUPȘENEANU NICULAE

Organizaţia Teritorială Mitreni – PANAIT CIPRIAN CONSTANTIN

Organizaţia Teritorială Modelu – ROGOZEA ALEXANDRU

Organizaţia Teritorială Nana – MILITARU AUREL

Organizaţia Teritorială N. Bălcescu – STROE FLOREA

Organizaţia Teritorială Perişoru – BUCUR IONEL CĂTĂLIN

Organizaţia Teritorială Plătăreşti – CARAIENE AUREL

Organizaţia Teritorială Radovanu – GĂLBINAȘU NICUȘOR IONUŢ

Organizaţia Teritorială Roseţi – RÂJNOVEANU NICOLAE

Organizaţia Teritorială Săruleşti – CĂLIN PETRE ALEXANDRU

Organizaţia Teritorială Sohatu – DUMITRU GRIGORE

Organizaţia Teritorială Spanţov – ISVORANU ION

Organizaţia Teritorială Şoldanu – DOBRE GHEORGHE

Organizaţia Teritorială Ştefan cel Mare – PANDEA NICOLAE

Organizaţia Teritorială Ştefan Vodă – SAVU MIHAI

Organizaţia Teritorială Tămădău – CHIRICĂ CONSTANTIN

Organizaţia Teritorială Ulmeni – GAMA MARIAN

Organizaţia Teritorială Ulmu – BUCUR FLORIN

Organizaţia Teritorială Unirea – NICA DANIEL

Organizaţia Teritorială Valea Argovei – CĂTĂNUȘ ION

Organizaţia Teritorială Vasilaţi – VASILE LUCIAN

Organizaţia Teritorială Vâlcelele – TUDOR CRISTIAN LEONARD

Organizaţia Teritorială Vlad Ţepeş – CIULIANU CRISTIAN

 

Raspunde

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Please type the characters of this captcha image in the input box

Va rugam introduceti caracterele de verificare

Citește articolul precedent:
Candidații PNL în toate cele 55 de localități ale Județului Călărași

Colegiul 1 Călăraşi - Dragulin Daniel Ștefan Colegiul 2 Borcea - Nedelcu Theodor Aniel Cuza Vodă - Cojocaru Marius Dichiseni...

Închide